Ana Sayfa Duyurular Quantium Dergisi Şubat Ayındaki Sayısıyla Tekrar Okuyucularıyla Buluştu!

Quantium Dergisi Şubat Ayındaki Sayısıyla Tekrar Okuyucularıyla Buluştu!

382
197

Kuantum Türkiye(QTurkey) ve QSB NEU ekiplerinin ortak çalışmasıyla birlikte hazırlanan “Quantium” dergisi Şubat ayında ikinci sayısıyla siz değerli okuyucularıyla beraber!

Derginin baş editörlerinden Beyza Uysan, “Kendimiz anlamaya çalışırken anlattığımız her şeyi Quantium’a koyduk!”, “3 ayda bir dijital olarak yayımlanan Quantium dergimizin ikinci sayısını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İlk sayının bu kadar yoğun bir ilgi görmesi hem beni hem de bu derginin yayımlanmasında emek veren tüm ekip arkadaşlarımı heyecanlandırdı.” açıklamasında bulundu.

Kuantum fiziği ve kuantum teknolojilerini yakından takip etmek için Quantium dergisini ve Kuantum Türkiye blogunu takip etmeyi unutmayın.

Dergiye buradaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Bu içeriği paylaş
Önceki İçerikMakine Öğrenimi ile Evcilleştirilmiş Kuantum Karmaşıklığı
Sonraki İçerikKuantum yaklaşık optimizasyon algoritması için otomatik derinlik optimizasyonu
Avatar
QTurkey, Türkiye’deki kuantum teknolojileriyle ilgili faaliyetler için bir iletişim ve işbirliği ağıdır. “Kuantum Programlamaya Giriş” çalıştayları düzenliyor, ilgili konulardaki ilgili öğrenciler için çalışma grupları ve toplantılar organize ediyoruz ve ülke düzeyinde kuantum meraklıları için bir buluşma alanı oluşturabilme amacıyla hareket ediyoruz.

Yoruma kapalı.