Kayıt Ol

Bu sayfa aracılığıyla QTurkey'e kayıt olup yazılarınızı yayınlayabilir ve QTurkey Hub'da kuantum meraklıları ile etkileşime geçebilirsiniz.
QTurkey Hub üyesi olun!

QTurkey, Türkiye’deki kuantum teknolojileriyle ilgili faaliyetler için bir iletişim ve işbirliği ağıdır. “Kuantum Programlamaya Giriş” çalıştayları düzenliyor, ilgili konulardaki ilgili öğrenciler için çalışma grupları ve toplantılar organize ediyoruz ve ülke düzeyinde kuantum meraklıları için bir buluşma alanı oluşturabilme amacıyla hareket ediyoruz.

QTurkey platformu üzerinde de kuantum mekaniği, kuantum bilişim ve kuantum programlama üzerine nitelikli, özgün ve bilimsel metodolojiye uygun açık kaynak ekosistemine katkı sunması hedeflenen makaleler, çeviriler oluşturmak bir yandan da hali hazırda bir devrimin yaşanmakta olduğu bu alanlara yönelik güncel gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

Eğer siz de platformumuzu içerik üretimi ile katkı sunmak veya QTurkey Hub üzerinde kuantum meraklılarıyla etkileşime geçmek istiyorsanız aşağıdaki üyelik formu aracılığıyla QTurkey ailesine dahil olabilirsiniz.

QTurkey Hub & Bize Ulaşın

Kayıt ol ve hemen başla! Sadece bu kadar! 🙂

Dilerseniz bu alana profilinizde sergilenmesini istediğiniz kısa biyografinizi yazabilirsiniz.
Varsa internet sitenizi buraya yazabilirsiniz.
Üyelik sözleşmesini buradan görüntüleyebilirsiniz.